Політика Go green!

Шановні друзі!

Охорона та турбота про довкілля є невід’ємною частиною нашої сім’ї. Ресурси на Кінбурнській косі значно обмежені віддаленістю від материкової частини та відсутністю стабільних комунікацій, а баланс між природою і людською діяльністю тут вкрай крихкий.

Ми впровадили ряд правил і процедур, що допомагають нам вносити свій внесок у захист маленького світу, в якому ми живемо. Ми б дуже хотіли, щоб Ви так само їх дотримувалися:

 • Ретельно охороняйте дерева і рослинність, які знаходяться як на території садиби, так і навколо нього, не рвіть з коренем лікарські трави, це позбавить рослину розмножуватись. Будьте особливо обережні з вогнем, оскільки лісова пожежа здатна залічені години знищити все живе на Кінбурнській Косі.
 • Не лякайте та не вбивайте птахів, тварин і рідкісних комах – вони охороняються законом. Не наближуйтесь до місць гніздування, оскільки є ймовірність, що після втручання, птахи більше не повернуться або запах, який залишився після Вас приведе до гнізда хижака.
  Пам’ятайте, що багато хто з місцевих птахів перебувають на межі зникнення!
 • Не кидайте сміття на території та, особливо, за її межами, оскільки на Кінбурнській косі немає комунальних служб.
 • Ми заохочуємо весь наш персонал і гостей знижувати споживання води, а також вимикати світло, кондиціонери і всі інші електроприлади, коли вони не використовуються, а також, коли гості залишають номер. Для нагрівання води рекомендуємо віддавати перевагу сонячної енергії.
 • Ми шукаємо шляхи зниження відходів, використовуємо екологічні матеріали там, де це можливо, в тому числі енергозберігаючі лампи та природничі хімікати.
 • Плануючи свій відпочинок, приділіть кілька хвилин щодо обміркуванню способів зменшення відходів, що залишаються на Кінбурнській косі (наприклад, можна використовувати сумки для багаторазового використання, замість одноразових пакетів для упаковки речей).
 • Використовувані в номерах рушники і постіль змінюються за бажанням гостей, що дозволяє зменшити споживання води, електрики і миючих засобів, сприяючи зниженню шкоди, що завдається навколишньому середовищу.
 • Ми дотримуємося політики роздільного сміття і просимо наших гостей сортувати органічні і неорганічні відходи: метал, пластик, скло, папір, органічні, медичні або небезпечні відходи.
 • Пропонуємо всім нашим гостям і відвідувачам скористатися контейнером для безпечної утилізації батарейок.
 • Куріння в номерах заборонено.

Ми хочемо заздалегідь подякувати всіх наших гостей за підтримку в цьому починанні!!!

Просимо Вас бути другом навколишнього середовища і підтримати нас у захисті природної краси і в підтримці чистоти на Кінбурнській косі.

Бажаємо приємного відпочинку в родинній садибі «Вільховий гай»!