Про “Вільховий гай”

988563_1594956347443812_3850047581017644732_nРодинна садиба «Вільховий гай» на Кінбурнській косі – це тихе, затишне місце для усамітненого відпочинку, в екологічно чистому середовищі, в гармонії з природою. Садиба складається з трьох комплексів: старовинний котедж “Зуйок і море”, сучасні “Борисфеніда” (з ресторанним майданчиком) і “Гілея”. У нас велика територія і всього лише кілька номерів для того, щоб ви могли відпочити від людської суєти.
Садиба розташована в одному з наймальовничіших місць України, в національному парку «Білобережжя Святослава», с. Ковалівка, Очаківського району за 200 км. від міста Миколаєва.Це місце дивовижної історії, загублених давньогрецьких храмів, захованих скарбів давньоруських князів, козацьких чайок, чумацьких возів, битв Османської, Російської і Британської імперій.
Унікальний мікроклімат, чисте повітря, близькість піщаного пляжу Чорного моря, соснового лісу, велика територія – роблять садибу «Вільховий гай» одним з найпривабливіших місць для відпочинку.
Ми пишаємося, що є власниками реліктового вільхового гаю, який має витоки ще з давніх часів, а також мальовничим солоним озером з безліччю рідкісних птахів. Зовсім поряд знаходиться орхідейні поле, дивовижної краси, яке вважається найбільшим в Україні.
Національний парк є одним з найважливіших місць міграції птахів (у тому числі рідкісних і занесених до Червоної Книги ) і раєм для орнітологів . Ми з гордістю приймаємо наукові експедиції та підтримуємо орнітологічні та екологічні програми та товариства.
Логотип нашої садиби також був обраний не випадково, а саме зображення пташки вільшанки, яка проживає у вільховому гаю та має дивовижний спів, символізує чистоту та гармонії даної місцевості.
Ми завжди раді Вас бачити серед наших гостей!