Щодо родинної садиби

988563_1594956347443812_3850047581017644732_nРодинна садиба «Вільховий гай» асоціюється з тихим, затишним місцем для сімейного відпочинку, в екологічно чистому середовищі, в гармонії з природою.
Садиба розташована в одному з наймальовничіших місць України, в національному парку «Білобережжя Святослава», с. Ковалівка, Очаківського району за 200 км. від міста Миколаєва.
Унікальний мікроклімат, чисте повітря, близькість піщаного пляжу Чорного моря, соснового лісу, велика територія – роблять садибу «Вільхова гай» одним з найпривабливіших місць для відпочинку.
Ми пишаємося, що є власниками реліктового вільхового гаю, який має витоки ще з давніх часів, а також мальовничим солоним озером з безліччю рідкісних птахів. Зовсім поряд знаходиться орхідейні поле, дивовижної краси, яке вважається найбільшим в Україні.
Національний парк є одним з найважливіших місць міграції птахів (у тому числі рідкісних і занесених до Червоної Книги ) і раєм для орнітологів . Ми з гордістю приймаємо наукові експедиції та підтримуємо орнітологічні програми та товариства.
Логотип нашої садиби також був обраний не випадково, а саме зображення пташки вільшанки, яка проживає у вільховому гаю та має дивовижний спів, символізує чистоту та гармонії даної місцевості.
Номери для наших гостей в комплексі «Стародавній Кінбурн» також ми назвали на честь деяких птахів, які відносяться до місцевої фауні та проживають на території садиби.
Ми завжди раді Вас бачити серед наших гостей!