Магазин

Шановні гості!
Пропонуємо ексклюзивну продукцію “Вільхового гаю”

* наявність продукції уточнюйте

1

                                                                                    Морська сіль
Сімейна садиба «Вільховий гай» пропонує натуральну морську сіль, яка без перебільшень є унікальною, оскільки володіє всією органікою моря: бета- каротин і комплекс каратиноїдів , а також значна кількість біоактивних компонентів магній, йод, калій, залізо, природній віск, ефірні масла , мікро та макроелементи в унікальному природному збалансованому стані.
Кінбурнську сіль ще називають «живою» оскільки видобувають її в природних умовах на солепромисли Кінбурнських озер, а саме випаровування води під дією сонячного світла та вітру.

salt

Морска харчова сіль

Екологічно чистий Кінбурнский мед

honey
Екологічно чистий Кінбурнский мед із акації

honey_2
Екологічно чистий Кінбурнский мед із квітковий

Кінбурнский чай

tea

Екологічно чисті гриби

mashroom
Білі гриби консервовані

mashroom_2
Білі гриби сухі

mashroom_3
Маслята консервовані

СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ

Бронзові дельфіни Ольвії (оригінал, 5-6 вв. до Р.Х.)

Дельфіни Ольвії – це одні з найбільш цікавих і оригінальних артефактів Кінбурнської коси та Північного Причорномор’я.
Традиція звернення невеликих бронзових дельфінів у вигляді розмінної монети в другій половині 6 століття до н.е. отримала розвиток у головних центрах Північно-Західного Причорномор’я. З цього часу починається історія власного грошового обігу ольвійського поліса. Дельфіновідние монетні злитки часто зустрічаються у вигляді поодиноких і групових знахідок в Ольвії, на Кінбурнській косі, на прилеглому острові Березань, в багатьох поселеннях кордону 6-5 століть до н.е., в Нижньому Побужжі.
На честь Аполлона Дельфиния з другої половини 6 століття до нашої ери в Ольвії стали випускати монету, за зовнішнім виглядом дуже нагадує дельфіна.
Життєрадісність дельфінів, їх грайливу вдачу, цікавість, здатність за відомих обставин проявляти інтерес до музики, рятувати потерпілих аварію корабля моряків, зародили в душах давніх еллінів – ольвійцев повагу до дельфінів і навіть поклоніння їм. У наш час, видовище дельфінів в природному середовищі існування викликає великий інтерес у туристів, які відвідують Кінбурнську косу. Оригінальні бронзові дельфіни Ольвії, знайдені сучасними шукачами старожитностей, стануть найкращим спогадом про відпочинок в «Вільховому гаю».
Дельфин

Бронзові дельфіни Ольвії (оригінал, 5-6 вв. до н.э. )

Денарій часів Імперії

(Оригінал, срібло, 1-3 ст. Від Р.Х.)

Денарій (лат. Dinarius «складається з десяти») – назва срібної монети Стародавнього Риму часів Республіки (вперше викарбувана в 268 році до Р.Х.) і перших двох століть Імперії. Одна з найбільш поширених монет на територіях, що перебували під впливом Риму. Північне Причорномор’я, що включає Кінбурнську косу, Ольвію і навколишні землі, було одним з таких регіонів. Римський вплив в Північному Причорномор’ї помітно з епохи імператора Тіберія. А під час Септимія Півночі (196-198 по Р.Х.) Ольвія взагалі перестала карбувати свою монету і використовувала денарии з зображеннями імператора або членів імператорського будинку. Денарій становив подушний річний податок Риму, про що є притча в Євангелії від Матвія (22: 15-22): «Покажіть Мені монету, якою сплачуєте податок. Вони принесли [Ісусові] денарій. І каже до них: Чий це образ і напис? Ті відказують: Кесарів. Тоді каже Він їм: Тож віддайте кесареве кесарю, а Боже Богові. » Чорне море – хранитель таємниць – зрідка ділиться денаріями з сучасними шукачами старожитностей Кінбурна. Оригінальна срібна монета, яку майже 2000 років, стане найкращим спогадом про відпочинок на Кінбурнській косі.

денарий

Магніти з краєвидами Кінбурнської коси

IMG_4489 IMG_4490 IMG_4496