Магазин

Шановні гості!
Пропонуємо ексклюзивну продукцію “Вільвого гаю”

* наявність продукції уточнюйте

1

                                                                                    Морська сіль
Сімейна садиба «Вільховий гай» пропонує натуральну морську сіль, яка без перебільшень є унікальною, оскільки володіє всією органікою моря: бета- каротин і комплекс каратиноїдів , а також значна кількість біоактивних компонентів магній, йод, калій, залізо, природній віск, ефірні масла , мікро та макроелементи в унікальному природному збалансованому стані.
Кінбурнську сіль ще називають «живою» оскільки видобувають її в природних умовах на солепромисли Кінбурнських озер, а саме випаровування води під дією сонячного світла та вітру.

salt
Морска сіль для ванни

Ціна 57,49 грн.

salt

Морска харчова сіль

Ціна 39,90 грн.

Валик із цілющих трав

Кінбурнська коса – це «аптека під відкритим небом», оскільки тут росте величезна кількість лікарських трав (чебрець, звіробій, деревій, безсмертник, ромашка та ін.)
Сімейна садиба «Вільхова гай » пропонує ароматичні валики – подушки для тих, хто піклується про своє здоров’я та хорошому сні.
Валики наповнені екологічно чистими лікарськими травами вирощених на Кінбурнській косі, а правильно підібраний склад наповнення, допоможе заспокоїти нервову систему, поліпшити сон, вгамувати головний біль, прискорить процес одужання від застуди, сприятливо впливати на дихальну систему і багато іншого.

1
Валик «Антістрес» – у складі: меліса, м’ята, шишки хмелю, звіробій, материнка.
Ціна – 99,99 грн.

1
Валик «Зміцнюючий имунитет » – у складі: чебрець, бузина, звіробій, шавлія, ромашка аптечна.
Ціна – 99,99 грн.

1
Валик «Хороший сон» – у складі : м’ята, шишки хмелю, хвоя.
Ціна 99,90 грн.

1
Валик «Енергія водоростей» – у складі : морські водорості.
У складі водорості, в яких широко представлені мікроелементи (це йод, фтор, цинк, залізо, магній, хлор, кремній, марганець, бор, кобальт), рослинні протеїни і вітаміни А, В, С, Е. Валики з водоростей надають потужний стимулюючий вплив для дихальних шляхів.
Ціна 99,99 грн.

Екологічно чистий Кінбурнский мед

honey
Екологічно чистий Кінбурнский мед із акації

honey_2
Екологічно чистий Кінбурнский мед із квітковий

Кінбурнский чай

tea
Кінбурнский чай «Степовий»
Склад: м’ята, меліса, лист малини, звіробій, плоди шипшини, материнка, чебрець, лист ожини, лаванда.

Ціна – 49,99 грн. за 1 пачку

tea_2
Кінбурнский чай «Здоровя»
Склад: лаванда, ромашка, звіробій, лист ожини, материнка, м’ята, шавлій, кропива, шипшина, репяшок, подорожник, лист малини, смородина, обліпиха.

Ціна – 49,99 грн. за 1 пачку

Екологічно чисті гриби

mashroom
Білі гриби консервовані
Ціна 349,59 грн. за 1 л.

mashroom_2
Білі гриби сухі
Ціна 67,99 грн. за 1 кг.

mashroom_3
Маслята консервовані
Ціна 87,59 грн. за 0,5 л.

СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ

Бронзові дельфіни Ольвії (оригінал, 5-6 вв. до Р.Х.)

Дельфіни Ольвії – це одні з найбільш цікавих і оригінальних артефактів Кінбурнської коси та Північного Причорномор’я.
Традиція звернення невеликих бронзових дельфінів у вигляді розмінної монети в другій половині 6 століття до н.е. отримала розвиток у головних центрах Північно-Західного Причорномор’я. З цього часу починається історія власного грошового обігу ольвійського поліса. Дельфіновідние монетні злитки часто зустрічаються у вигляді поодиноких і групових знахідок в Ольвії, на Кінбурнській косі, на прилеглому острові Березань, в багатьох поселеннях кордону 6-5 століть до н.е., в Нижньому Побужжі.
На честь Аполлона Дельфиния з другої половини 6 століття до нашої ери в Ольвії стали випускати монету, за зовнішнім виглядом дуже нагадує дельфіна.
Життєрадісність дельфінів, їх грайливу вдачу, цікавість, здатність за відомих обставин проявляти інтерес до музики, рятувати потерпілих аварію корабля моряків, зародили в душах давніх еллінів – ольвійцев повагу до дельфінів і навіть поклоніння їм. У наш час, видовище дельфінів в природному середовищі існування викликає великий інтерес у туристів, які відвідують Кінбурнську косу. Оригінальні бронзові дельфіни Ольвії, знайдені сучасними шукачами старожитностей, стануть найкращим спогадом про відпочинок в «Вільховому гаю».
Дельфин

Бронзові дельфіни Ольвії (оригінал, 5-6 вв. до н.э. )

Цвна – 59,99 грн. за 1 шт. / 99 грн. за 2-х дельфинов для влюбленной пары

Магніти з краєвидами Кінбурнської коси

IMG_4489 IMG_4490 IMG_4496

 Магніти

Цена – 14,99 грн. за 1 шт.