Як до нас дістатись

Просимо звернути увагу, що катери, а також пасажирський всюдихід на Кінбурнській косі працюють нерегулярно. У літній сезон вони працюють за розкладом, який також може мінятися, і всього 2 рази на день. При плануванні відпочинку рекомендуємо попередньо звертатися до нас.

З м. Миколаєва наземним шляхом:

маршрут Миколаїв – Кінбурнська Коса. У літній час автобус відправляється в 16:45 від Центрального автовокзалу м. Миколаєва.

Час в дорозі – близько 4-5 годин.

 З м. Миколаєва через м. Очаків водним шляхом:

 Власний транспорт:

Миколаїв – Очаків. Далі – військовий порт, де ви можете залишити власний автомобіль на платній стоянці, що прямо на причалі військового порту (великий катер «Козирка») або причалі лісового господарства (маленький катер «Пегас»). Далі – катером в напрямку с. Покровка (Ковалівка). На причалі вас зустріне пасажирський всюдихід – автобус, який доставить до садиби «Вільховий гай», де на вас чекатимуть господарі Володимир та Світлана Шибко.

Час в дорозі – близько 2,5 годин.

 Громадський транспорт:

маршрутне таксі Миколаїв – Очаків з автовокзалу м. Миколаєва. Далі на таксі або пішки прямуєте до причалу військового порту (великий катер «Козирка») або лісового господарства (маленький катер «Пегас») . Далі – катером в напрямку с. Покровка (хутір Ковалівка). На причалі вас зустріне пасажирський всюдихід – автобус, який доставить вас до садиби «Вільховий гай», де на вас чекатимуть господарі Володимир та Світлана Шибко.

Час в дорозі – близько 3-4 годин.

 З м. Миколаєва наземним шляхом власним транспортом:

Маршрут м. Миколаїв – с. Покровка (хутір Ковалівка). Проміжні населені пункти: Херсон, Цюрупинськ, Гола пристань, Збур’ївка, Геройське. Далі близько 25 км по піщаних дорогах і бездоріжжю. Зважаючи на вкрай складних дорожніх умов ми НЕ рекомендуємо використання звичайних легкових автомобілів для проїзду по піщаних дорогах. Ми рекомендуємо використання автомобілів підвищеної прохідності (4х4, високий кліренс).

Ми НЕ рекомендуємо самостійний проїзд по Кінбурнській косі без знання мережі місцевих піщаних доріг.