Контакти, як дістатись

+380979262236

alderwood.kinburn@gmail.com

UA: вул. Ковалівська 16, с. Покровка Очаківського району, Міколаївська область , Україна

Увага! Катери, ракети, а також пасажирський всюдихід на Кінбурнській косі працюють нерегулярно. У літній сезон вони працюють за розкладом, який може змінюватися, 2-3 рази на день. Судноплавство через Дніпро-Бузький лиман може бути обмежена через погодні причини. При плануванні відпочинку рекомендуємо враховувати складності трансферу.

трансфер:

Миколаїв-Кінбурнська коса (наземний шлях):

Громадський транспорт:

Автобус, відправлення від Центрального автовокзалу м.Миколаєва.

Час в дорозі 4-5 годин.

Власний транспорт:

Миколаїв-с. Покровка (хутір Ковалівка), Очаківського району. Проміжні населені пункти: Херсон, Олешки, Гола пристань, стара Збур’ївка, геройський. Далі близько 25 км по піщаних дорогах і бездоріжжю. З огляду на вкрай складних дорожніх умов ми НЕ рекомендуємо використання звичайних легкових автомобілів для проїзду по піщаних дорогах. Ми рекомендуємо використання автомобілів підвищеної прохідності (4х4, високий кліренс).

Ми НЕ рекомендуємо самостійний проїзд по Кінбурнській косі не повідомляючи мережі місцевих піщаних доріг.

Не забудьте взяти пристосування для витягування машини з піску (лопати, дошки та ін.)

Будьте особливо обережні при в’їзді в водойми, навіть невеликі, вони можуть виявитися дуже глибокими і мати в’язке дно.

Чи не виїжджайте на машині на пляжі – крім того, що це створює дискомфорт відпочиваючим, це дуже ризиковано через сильної в’язкості піску.

Миколаїв-Очаків-Кінбурнська коса (водний шлях):

Власний або громадський транспорт:

МАРШРУТ № 1

Маршрутне таксі Миколаїв (центральний автовокзал) – Очаків (автовокзал). Далі слідувати на таксі до причалу лісового господарства (катера Горич, Соболь) або причалу № 333.

Власним транспортом Миколаїв-Очаків. Парковка автомобілів на платній стоянці, що на причалі лісового господарства (катера Горич, Соболь) або причалі № 333.

Катери з причалу лісового господарства в напрямку с. Покровка (Ковалівка). На причалі вас зустріне пасажирський всюдихід, який доставить до садиби.
2. Катер з причалу № 333 в напрямку населеного пункту Римби. Увага ! З даного причалу можливий лише індивідуальний трансфер.

Можливий індивідуальний трансфер швидкісним катером з причалу лісового господарства.

Час в дорозі 2,5-4 години.

МАРШРУТ № 2

Ракета “Нібулон” Миколаїв (річковий порт) -Кінбурнська коса. На причалі вас зустріне пасажирський всюдихід, який доставить до садиби. Увага! Кількість місць строго обмежена, попереднє бронювання за телефоном компанії-перевізника “Нібулон”.

УВАГА!

На Кінбурнській косі відсутні аптеки і пункти якісної медичної допомоги. Рекомендуємо брати прописані вам ліки з собою.

У разі надзвичайних подій (укуси комах, тварин, травми та ін.) Сторонньої допомоги може бути утруднена через віддаленість від великих населених пунктів і складності проїзду.