Історія котеджа “Зуйок та море”

Історія нашого будинку почалася багато років тому, а саме з 1988 року, коли був придбаний мальовничий земельний ділянок зі стареньким будиночком 1904 побудови. В даний час садибою володіють Володимир та Світлана Шибко. Володимир є заслуженим громадянином м. Миколаєва, володіє приватним будівельним бізнесом. Світлана управляє садибою і займається забезпеченням комфорту для наших гостей.
Колишні господарі Глушко Кіндрат Іванович, учасник Громадянської війни, кавалер 2 -х Георгіївських золотих хрестів, шанована людина в с. Покровка. Односельчани розповідають про нього, як про людину з золотими руками, знатного ремісника, доброго господаря і вмілого рибака.
У Кіндрата Івановича і його дружини Фекли Леонтіївни, було шестеро дітей, що говорить про позитивну атмосфері нашого будинку, який насичений добротою, привітністю, дитячим сміхом і любов’ю. Син колишніх господарів, Олександр Кіндратович Глушко, є талановитим письменником, журналістом, головним редактором журналу «Вітчизна», заслуженим журналістом України. Серед його нагород: орден «За заслуги» ІІІ ступеня, орден святого рівноапостольного великого князя Володимира, журналістська премія «Золоте перо», літературна премія ім. Олеся Гончара (за новелистике, 1994), республіканська премія за кращий роман 1999 ім. А. Головко ( 1999).
З моменту покупки, ми будували, покращували, модернізували, прагнули створити комфортне і затишне місце для Вашого відпочинку. Але головна мета, яку ми ставили перед собою, це зберегти красу природи, яка знаходиться на території садиби.

На фото попередні господарі родинної садиби “Вільховий гай”